logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Wpadł do dwumetrowej dziury i mógł skręcić kark

15.11.2018 20:22
A A A
Zdjęcie do artykułu Wpadł do dwumetrowej dziury i mógł skręcić kark

Czy to brak wyobraźni pracowników budowlanych, czy ktoś zabrał zabezpieczenie? W głębokim na dwa metry wykopie można skręcić kark. Chodzi o prace budowlane na budynku nr 33 przy ul. Kopernika w Szczecinku. Minionej nocy doszło tam do wypadku.

Oto relacja świadka:

To było chwilę po północy. Odprowadzałem znajomą. W pewnym momencie powiedziała, że chyba ktoś wpadł do dziury, bo jakaś kobieta stoi tam, gestykuluje i głośno mówi, stojąc obok dziury. Szybko podeszliśmy, aby sprawdzić co się stało. Okazało się, że dziura ma około 2 metrów głębokości, a w środku znajduje się mężczyzna. Nie mógł wyjść. Wywracał się.
Udało mi się pomóc, ale ledwo dosięgnąłem jego ręki. Wyczułem od niego alkohol. Nie zmienia to jednak faktu, że do dziury i tak mógł wpaść każdy. 
Najważniejsze jest to, że ten wykop nie był niczym zabezpieczony. Nie było żadnych taśm w okolicy. W tym miejscu jest ciemno. Po chwili, gdy już odchodziliśmy przejechał jeszcze obok dziury rowerzysta i krzyknął "Co tu się kurna dzieje?" Udało mu się jednak ominąć dziurę.

Zdjęcie zostało nadesłane przez świadka wypadku. Chodzi konkretnie o wykop widoczny na rogu bloku. Widać, że nagle urywa się chodnik i jest głęboka dziura. Mówi, że w nocy nie było tam żadnego znaku i zabezpieczeń. Zdjęcie wykonał dziś za dnia. Żałuje, że nie zrobił go w nocy i nie zadzwonił po policję.

Być może alkohol uratował Pana, który wylądował na dnie dziury. Alkohol powoduje, że reakcja organizmu jest wolniejsza. Jego ciało nie zdążyło się spiąć i prawdopodobnie tylko się obił. To wielkie szczęście, że wyszedł z tego cało.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności