logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Wodna niespodzianka od Mureny

20.09.2018 12:05
A A A
Zdjęcie do artykułu Wodna niespodzianka od Mureny

W minioną niedzielę członkowie Grupy Ratownictwa Wodnego „Murena", działającej przy Klubie Płetwonurków „Murena" przygotowali niespodziankę dla młodzieży, korzystającej z wyciągu do nart wodnych i wakeboardingu. Odrobina uśmiechu, adrenaliny i bezpiecznej zabawy na wodzie spodobała się nie tylko najmłodszym, ale i nieco starszym „dzieciakom".

Łódź ratownicza wraz z członkami formacji pojawiła się na wyciągu, aby zapewnić odrobinę zabawy na zakończenie sezonu letniego, przedłużającego się dzięki fantastycznej pogodzie. Wśród atrakcji znalazły się przede wszystkim przejażdżki na „bananie", hol na wakeboardzie oraz rejsy na pokładzie potężnego RIBa.

- Mamy nadzieję, że nasza niespodzianka spodobała się najmłodszym - mówi marek Antoniak, prezes Mureny. - Jak co roku, poza dbaniem o bezpieczeństwo, chcieliśmy dać coś od siebie najmłodszym wodniakom. W tym roku udało się z bananem. mam nadzieję, że uśmiechy dzieciaków, jakie widzieliśmy z pokładu naszej łodzi będą im towarzyszyły do kolejnego sezonu na wodzie. Do zobaczenia!

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności