logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

WIDEO - Ciężarówki przez Parsęcko 2x szybciej niż mogą.

06.11.2018 12:38
A A A
Zdjęcie do artykułu WIDEO - Ciężarówki przez Parsęcko 2x szybciej niż mogą.

Potwierdzamy słowa mieszkańców Prasęcka. Rzeczywiście ciężarówki stwarzają zagrożenie i "jeżdzą jak szalone". Nasz anonimowy informator, w kilkanaście minut nagrał jazdę kilku ciężarówek, których kierowcy igrają ze śmiercią!

Pojazdy ciężarowe pojawiają się tu co kilka minut. Jeżdżą z nadmierną prędkością i jest to udokumentowany fakt. Właśnie o tych - wyjątkowo niebezpiecznych dla mnieszkańców Parsęcka sytuacjach, informowali mieszkańcy na niedawno zorganizowanej blokadzie drogi.

Pędzą nawet nawet 80km/h!

Na filmie widać, że ciężarówki przekraczają prędkość notorycznie. W tym miejscu dla ciężarówek jest ograniczenie do 30km/h. Czy w tej miejscowości musi dojść do tragedii, by ktoś wreszcie zajął się problemem? Na wideo widać, że ciężarówki jeżdżą dwa razy szybciej niż dozwolona prędkość. Mieszkańcy mówią, że auta te rozpędzają się nawet do 80km/h!

Warto przypomnieć, że kierowcy samochodów osobowych, przekraczając dozwoloną prędkość o 50 kilometrów na godzinę, na terenie zabudowanym tracą uprawnienia do kierowania pojazdem na trzy miesiące! Tu jak na dłoni widać dokładnie takie wykroczenia, popełniane pojazdami, których masa jest kilkukrotnie większa, a droga hamowania dużo dłuższa.

Apelujemy o pomoc mieszkańcom, zanim wydarzy się tu coś złego!

 

Materiał anonimowego kierowcy, który walczy o bezpieczeństwo swoich bliskich.
Nagranie ukazuje nadmierną prędkość ciężarówek.

Niestety, tylko tak można udowodnić łamanie przepisów!

 

Nagranie z blokady drogi, z dnia 26-10-2018.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności