logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Wędkarskie nagrody za 200 tysięcy!

18.10.2018 09:55
A A A
Zdjęcie do artykułu Wędkarskie nagrody za 200 tysięcy!
fot. www.iszczecinek.pl

Crazy Fishermen Trophy Szczecinek 2018 - pod taką nazwą odbywać się będą kolejne, największe w tym roku zawody wędkarskie. To impreza, która bez wątpienia zasługuje na miano „naj”: najwięcej profesjonalnych ekip, łodzi i sprzętu. Naj pojawia się także w kwestii nagród. Te warte są niemal 200 tysięcy złotych!

Główna nagroda, to 10 tysięcy złotych w gotówce oraz piękna i wysoce nowoczesna, aluminiowa łódź wędkarska, słowackiej firmy Finval. Drugie miejsce, to nagroda w wysokości 5 tysięcy złotych i sprzęt wędkarski. Ostatnie miejsce na podium nagrodzone zostanie kwotą 2,5 tysiąca złotych i oczywiście sporą ilością wędkarskich gadżetów.

Do rywalizacji stanie niemal trzystu zawodników, głównie z Polski, którzy tworzyć będą dwuosobowe zespoły. Obok nich także ośmiu kajakarzy. Sama walka o największe okazy odbywać się będzie od piątku na dwóch akwenach: jeziorze Trzesiecko oraz Wierzchowo. Dla pewności, że każdy otrzyma taką samą szansę na zwycięstwo - podczas drugiego dnia imprezy zawodnicy łowić będą na innym jeziorze.

Metodą połowu będzie spinning, a sam regulamin dopuszcza wiele udogodnień i możliwości wykorzystania wysoce nowoczesnego wyposażenia. Rywalizacja odbywać się będzie w piątek i sobotę, w godzinach 8.00 - 14.00.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności