logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Wakacyjny remont dróg krajowych w Szczecinku. Będą spore utrudnienia

17.05.2018 09:30
A A A
Zdjęcie do artykułu Wakacyjny remont dróg krajowych w Szczecinku. Będą spore utrudnienia
fot. iszczecinek.pl

Generalna dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad szykuje się do remontu wspólnego odcinka dwóch dróg krajowych, które przebiegają przez nasze miasto. Chodzi o drogi DK-11 i DK-20 na odcinku od ronda przy PKP aż do Ronda przy Cieślaka.

-Zadanie realizowane będzie w ramach bieżącego utrzymania dróg –mówi Mateusz Grzeszczuk ze szczecińskiego oddziału GDDKiA. –Pierwsze prace powinny rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. Finał zaplanowano na jesień tego roku.

W ramach remontu wspomniany odcinek otrzyma nową nawierzchnię asfaltową, poprawione zostaną studzienki, krawężniki i wyremontowane zostaną chodniki. Prace zaplanowano w szczycie sezonu wakacyjnego co może spowodować spore utrudnienia w ruchu, zwłaszcza na drodze prowadzącej nad morze. Grzeszczuk uspokaja i tłumaczy, że przy planowaniu prac wzięto pod uwagę sezon wakacyjny, z którym wiąże się wzmożony ruch pojazdów na tej drodze.

-Pierwszy etap prac drogowych zaplanowano do 20 czerwca. W okresie wakacyjnym drogowcy skupią się na przebudowie i remontach chodników. Na drogi wrócą dopiero w połowie września –zaznacza. Grzeszczuk.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności