logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

W szkole się uczymy, w szkole się bawimy. Przedszkolaki jak uczniowie

01.03.2018 08:03
A A A
Zdjęcie do artykułu W szkole się uczymy, w szkole się bawimy. Przedszkolaki jak uczniowie
fot. Anna Gliszczyńska

W minioną środę Szkoła Podstawowa nr 5  zaprosiła do wspólnej zabawy przedstawicieli wszystkich przedszkoli z terenu naszego miasta. Była to zabawa integracyjno – sportowa dla sześciolatków, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w szkole. Stąd nazwa imprezy „W szkole się uczymy, w szkole się bawimy”. Na zaproszenie odpowiedziały niemal wszystkie przedszkola. W murach szkoły gościły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego, Niepublicznego Przedszkola Tęcza, Niepublicznego Przedszkola Miś, Niepublicznego Przedszkola Słoneczko (2 grupy), Niepublicznego Przedszkola „U cioci Gosi” (2 grupy), Niepublicznego Przedszkola Bajka, Niepublicznego Punktu Przedszkolnego Smerf oraz oddział przedszkolny z SP5, w sumie około dwustu dzieci wraz z opiekunami.

Dzieci miały do pokonania różnorodne zadania:  sportowe, plastyczne, musiały się wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami w różnych zakresach. Celem imprezy była integracja przedszkolaków z całego miasta, propagowanie zdrowego stylu życia, aktywnego odpoczynku a przede wszystkim nauka poprzez zabawę. Organizatorzy przygotowali dla uczestników niespodzianki, a najlepsi otrzymali medale, które ostatecznie trafiły do wszystkich dzieci bo tego dnia wszyscy byli zwycięzcami.

Grono pedagogiczne z SP5 już dziś zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów ze swoimi dziećmi na dzień otwarty, który odbędzie się 7 marca (w przyszłą środę)od godz. 16.30 do 18.30.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]zczecinek.pl
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności