logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

W środę poznamy kandydata na burmistrza z ramienia Porozumienia Samorządowego

26.06.2018 13:34
A A A
Zdjęcie do artykułu W środę poznamy kandydata na burmistrza z ramienia Porozumienia Samorządowego
fot. archiwum

W najbliższą środę, Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe powiatu Szczecineckiego kierowane przez starostę Krzysztofa Lisa, przedstawi swojego kandydata, który powalczy o fotel burmistrza Szczecinka. Od jakiegoś czasu wskazuje się, że kandydatem tym będzie były poseł PO, a obecnie dyrektor Zespołu Szkół Społecznych STO - Wiesław Suchowiejko.

Oficjalnie kandydat zostanie przedstawiony podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w środę, w Szkole Muzycznej o godzinie 14:30. Transmisję na żywo z konferencji będzie można oglądać na naszym facebookowym profilu TUTAJ.

Przypomnijmy, że do tej pory poznaliśmy dwóch kandydatów, którzy powalczą o fotel burmistrza. Swój start oficjalnie zapowiedzieli obecny wiceburmistrz Daniel Rak (Platforma Obywatelska) oraz poseł Radosław Lubczyk (Nowoczesna). Na chwilę obecną nie znamy kandydata z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz Razem dla Szczecinka. Być może będzie to wspólny kandydat.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności