logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

W Mielcu debatowali o jakości powietrza. W spotkaniu udział wziął wiceburmistrz Daniel Rak [WIDEO]

12.07.2018 13:27
A A A
Zdjęcie do artykułu W Mielcu debatowali o jakości powietrza. W spotkaniu udział wziął wiceburmistrz Daniel Rak [WIDEO]
fot. http://www.hej.mielec.pl

Ponad 3 godziny trwała otwarta debata na temat jakości powietrza w Mielcu i nie tylko. Debatę zorganizował tamtejszy Urząd Miejski, a udział w niej wzięli samorządowcy z miast, które podobnie jak Mielec mają problemy z jakością powietrza – z Żor, Skawiny, Szczecinka, a także specjalnie zaproszeni goście: m.in. Andrzej Guła (prezes zarządu stowarzyszenia Krakowski Alarm Smogowy), Piotr Woźny (pełnomocnik premiera ds. programu „Czyste Powietrze”) i Andrzej Kulig (Dyrektor Departamentu Ochrony Środowiska  w Urzędzie Marszałkowskim). Nie zabrakło także strony społecznej. W debacie miała wziąć udział wiceminister środowiska Małgorzata Golińska, jednak ostatecznie nie dojechała ze względu na inne obowiązki.

W debacie udział wziął wiceburmistrz Daniel Rak. Fragment wystąpienia wiceburmistrza w materiale wideo portalu hej.mielec.pl (od czasu 1:10:00)

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności