logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Uwaga! Będzie ślisko! [WIDEO]

10.01.2019 17:40
A A A
Zdjęcie do artykułu Uwaga! Będzie ślisko! [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega: dziś w nocy w powiecie szczecineckim możliwe jest oblodzenie. W piątek natomiast pojawią się marznące opady.

Ostrzeżenie o oblodzeniu obowiązuje od czwartku, od godz. 17:00 do godz. 03:00 dnia 11.01. W tym czasie prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem lub mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu około -4°C.

Dodatkowo marznące opady mogą wystąpić w piątek od godz. 09:00 do godz. 14:00. Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Opady stopniowo przemieszczać się będą z zachodu na wschód województwa.

Stopień zagrożenia 1 w skali 3-stopniowej.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności