logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

UTWS działa! Oto co nam ludzie powiedzieli. Podajemy nazwiska!

16.08.2018 09:41
A A A
Zdjęcie do artykułu UTWS działa! Oto co nam ludzie powiedzieli. Podajemy nazwiska!
fot. Gazeta Szczecinecka

Podobno to już działa, a brzydkie zapachy są mniej uciążliwe. Taka jest opinia większości mieszkańców Szczecinka, przypadkowo wyrwanych do odpowiedzi podczas naszego pobytu na niedzielnym pikniku w Kronospanie. Celem przewodnim była rodzinna zabawa z licznymi atrakcjami, a wieczorem dla starszych zagrał zespół Bayer Full. Celem nadrzędnym pikniku było jednak zapoznanie ludzi z filtrem UTWS, który raz na zawsze ma zlikwidować problem brzydkich zapachów emitowanych przez szczecinecki zakład. Podczas pobytu na pikniku zapraszaliśmy do rozmowy przypadkowych mieszkańców, aby dowiedzieć się czy już odczuli działanie filtra. Warto poczytać co mieli do powiedzenia.

Obszerny materiał na ten temat z wypowiedziami i zdjęciami w Gazecie Szczecineckiej 16.08.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

- Szczegółowy program zlotu militarnego w Bornem i ciekawa historia tej imprezy.

A poza tym m.in. o:

-  Tragicznej śmierci 15-latka. Krzyś wziął samochód bez pytania i pojechał na przejażdżkę. Na wąskiej drodze uderzył w drzewo. Na liczniku miał ponad 190 km/h.

- Podobnej tragedii w gminie Barwice. Tam z kolei w drzewo uderzył pijany kierowca. Też zmarł.

- Politycznej wojnie “w rytmie disco polo” w Grzmiącej. Wójt donosi na swojego pracownika, który z kolei jest kontrkandydatem w wyborach dla wicewójta Krzysztofa Olesia. Trzeci kandydat - piosenkarz i przedsiębiorca o pseudonimie Kris Talisman - nie przebiera w słowach przyznając rację wójtowi. Wybory 21 października. W Grzmiącej już się zaczęło…

- Jak zwykle kolejny artykuł o naszej lokalnej historii.

 - Również kolejny odcinek książki “Wzgórze Wisielców”.

- Liczne wydarzenia kryminalne i wiadomości lokalne.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszam w każdy czwartek!

Mateusz Węsierski, redaktor naczelny Gazety Szczecineckiej

- MATERIAL PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności