logo iszczecinek.pl

Polecamy Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie? Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki Dostanie 5000zł przez 20 lat. W Szczecinku padła główna wygrana w Super Pensji Polecamy

Ulica Limanowskiego. Czytelniczka: -Takie widoki to już codzienność

22.07.2017 09:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Ulica Limanowskiego. Czytelniczka: -Takie widoki to już codzienność
fot. Czytelniczka

Sterty śmieci zalegają regularnie przy jednym z budynków mieszkalnych, przy ul. Limanowskiego. Różnego rodzaju odpady szpecą otoczenie. Mieszkańcy mają nadzieję, że po opublikowaniu zdjęć przez nich wykonanych, ktoś się w końcu za to weźmie.

-Takie widoki to już codzienność –napisała do nas mieszkanka wspomnianej ulicy, która podesłała zdjęcia. –Jet to teren naprzeciwko przychodni lekarskiej –podpowiada służbom porządkowym Czytelniczka. 

Urząd miasta przypomina!

Odbiór śmieci wielkogabarytowych odbywa się według harmonogramu, o którym mieszkańcy są informowani na bieżąco. Mieszkańcy proszeni są, aby śmieci tego typu były wystawiane dzień przed zbiórką. Termin odbioru gabarytów można znaleźć na stronach Urzędu Miasta oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Jeśli ktoś chciałby pozbyć się odpadów wielkogabarytowych w innym terminie, może je nieodpłatnie zawieźć do Punkto Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na ul. Łowiecką. 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile zmiana Reklama