logo iszczecinek.pl

Polecamy Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Wiadukt na Bugnie priorytetem drogowców Polecamy

Ulica Limanowskiego. Czytelniczka: -Takie widoki to już codzienność

22.07.2017 09:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Ulica Limanowskiego. Czytelniczka: -Takie widoki to już codzienność
fot. Czytelniczka

Sterty śmieci zalegają regularnie przy jednym z budynków mieszkalnych, przy ul. Limanowskiego. Różnego rodzaju odpady szpecą otoczenie. Mieszkańcy mają nadzieję, że po opublikowaniu zdjęć przez nich wykonanych, ktoś się w końcu za to weźmie.

-Takie widoki to już codzienność –napisała do nas mieszkanka wspomnianej ulicy, która podesłała zdjęcia. –Jet to teren naprzeciwko przychodni lekarskiej –podpowiada służbom porządkowym Czytelniczka. 

Urząd miasta przypomina!

Odbiór śmieci wielkogabarytowych odbywa się według harmonogramu, o którym mieszkańcy są informowani na bieżąco. Mieszkańcy proszeni są, aby śmieci tego typu były wystawiane dzień przed zbiórką. Termin odbioru gabarytów można znaleźć na stronach Urzędu Miasta oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej.

Jeśli ktoś chciałby pozbyć się odpadów wielkogabarytowych w innym terminie, może je nieodpłatnie zawieźć do Punkto Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na ul. Łowiecką. 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności