logo iszczecinek.pl

Polecamy Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Szczecinka? Zobacz sondaże Stołówka w ZST "na tip top"! 13 lat minęło... Rozmowa z burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem [WIDEO] Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

UKS Gwda Wielka wspomaga WOŚP

16.01.2017 09:09
A A A
Zdjęcie do artykułu UKS Gwda Wielka wspomaga WOŚP
fot. UKS Gwda Wielka

W sobotę 14 stycznia w Sianowie odbył się Międzynarodowy Turniej Badmintona, z którego dochód przeznaczony był całkowicie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Uczniowski Klub Sportowy z Gwdy Wielkiej reprezentowało 13 zawodników, którzy wpisowe za udział w tym turnieju wrzucali do skarbonki WOŚP.

Nasi zawodnicy odnieśli olbrzymi sukces i tak w kategorii U 13 wśród dziewcząt w grze pojedynczej zwyciężyła Paulina Szczepańska a w grze podwójnej startując z kolegą klubowym Kubą Tkaczukiem wywalczyli miejsce II, w tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców nasi zawodnicy byli bezkonkurencyjni Kacper Kurek zdobył I miejsce Mateusz Skowron był II w grze pojedynczej, a w grze podwójnej wymieniona para zdobyła I miejsce.

W kategorii Open Dariusz Schmidt zdobył I miejsce pokonując w finale utytułowanego zawodnika gospodarzy Marcina Grzywacza a nasz junior startujący w tej samej kategorii Piotr Kozioł zajął miejsce III, a w grze podwójnej nasza para Schmidt/Kozioł zajęła miejsce II.

W kategorii radosny amator Czarek Korzeniowski reprezentujący UKS Gwda Wielka zdobył III miejsce w grze podwójnej startując w parze z zawodnikiem z Koszalina.

Podczas zawodów wylicytowano masę przeróżnych przedmiotów, z których dochód przeznaczono na WOŚP największą kwotę uzyskała Pizza, za którą zapłacono aż 220 zł.

Start do nowego sezonu okazał się wielkim sukcesem zdobyliśmy w sumie 4 pierwsze 3 drugie i 2 trzecie miejsca.

Za dwa tygodnie dla naszych podopiecznych następny sprawdzian w Lipianach, do którego będziemy się bardzo intensywnie przygotowywać. 

UKS Gwda Wielka 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności