logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa

23.11.2017 21:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa
fot. archiwum

Udało się! W błyskawicznym czasie udało się zebrać kwotę potrzebną na rehabilitację kilkunastomiesięcznego Aleksa, którego historię opisaliśmy dwa dni temu w artykule Potrzebne pieniądze na kosztowną rehabilitację 15-miesięcznego Aleksa. Internauci, w tym nasi niezawodni czytelnicy, nie zawiedli i już dziś na koncie rodziców Aleksa pojawiła się kwota przekraczająca 6000 zł. Akcję przeprowadzono za pośrednictwem platformy zrzutka.pl.

Jestem poruszona i strasznie się cieszę widząc to zaangażowanie. Udostępniając zbiórkę nie spodziewałam się takiej pomocy i nawet się troszkę obawiałam. Jest mi tak miło, że coraz więcej osób dołącza się do pomocy mojemu synkowi – tak napisała do nas jeszcze wczoraj mama Aleksa, kiedy na koncie było mniej niż połowę potrzebnej kwoty.

Po kilkunastu godzinach rodzice Aleksa poprosili nas o aktualizację zamieszczonej informacji o zbiórce i jednocześnie proszą o przekazanie naszym czytelnikom i facebookowym fanom podziękowań.

Nie potrafimy uwierzyć, że w zaledwie parę dni udało nam się zebrać całą kwotę. Jesteśmy poruszeni tym, jak wiele osób zdecydowało się nam pomoc oraz wdzięczni do łez za każda wpłatę, nawet najdrobniejszą.

Byliśmy przygotowani na miesiące zbierania, a wyniki zbiorki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteście wspaniali.

Nasz przykład udowadnia, że świat jest pełen dobra oraz ze życie potrafi być piękne nawet pomimo trudów.

Wraz z naszym synkiem dziękujemy Wam z całego serca za pomocną dłoń w stawianiu go na nogi.

Z naszej strony także chcielibyśmy podziękować internautom za pomoc i zaangażowanie. Przypominamy, że „zrzutka” nadal trwa. Pomoc można kierować za pośrednictwem www.zrzutka.pl/pomagamy-aleksowi

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności