logo iszczecinek.pl

Polecamy Grypa belferska dopadnie SP 7? Więcej kursów i nowe trasy. Komunikacja Miejska wsłuchuje się w głosy mieszkańców Murem za Owsiakiem, Szczecinek dołączył Przejechał rowerem 200 km dla WOŚP Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Tynk spada na głowy podróżnych. Potrzebny jest pilny remont dworca PKP w Szczecinku

12.02.2018 09:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Tynk spada na głowy podróżnych. Potrzebny jest pilny remont dworca PKP w Szczecinku
fot. iszczecinek.pl

Dworzec główny PKP w Szczecinku wymaga pilnego remontu. Wie o tym spółka PKP jak i włodarze Szczecinka, którzy od dawna chcą przejąć budynek dworca i gruntownie  go wyremontować. „Walka” o przyjęcie dworca trwa od kilku lat, a podróżni dalej muszą korzystać z budynku, który zaczyna przypominać ruinę i na dodatek zagraża ich bezpieczeństwu.

Dowodem na to mogą być zdjęcia wykonane dziś rano przy głównym zejściu na perony. Spore kawałki tynku oderwały się od ściany i runęły na schody.

-Huk był potężny. Na szczęście nikogo w tym czasie tam nie było. –mówi jeden ze świadków.

Przypomnijmy. W połowie ubiegłego roku Katarzyna Grzduk z wydziału prasowego PKP S.A. zdradziła nam, że spółka PKP rozpoczęła procedurę związaną z nieodpłatnym przekazaniem dworca na rzecz Miasta Szczecinek. -Przekazanie dworca zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2018 –mówiła Grzduk.

 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604 (SMS, MMS). Do Twojej dyspozycji jest też nasz komunikator na Facebooku: www.messenger.com/iszczecinek


 
 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności