logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Trwa policyjny protest. Połowa policjantów ze Szczecinka na L4

08.11.2018 15:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Trwa policyjny protest. Połowa policjantów ze Szczecinka na L4
fot. iszczecinek.pl

Protest policji przybiera na sile, a jego skutki odczuwalne są również w Szczecinku. Z danych szczecineckiej Komendy Powiatowej Policji (stan z czwartkowego południa) wynika, że już połowa szczecineckich funkcjonariuszy jest na zwolnieniu lekarskim.

-Sytuacja jest trudna, ale robimy wszystko, aby zapewnić ciągłość służb – mówi mł. asp. Anna Matys, oficer prasowy KPP Szczecinek.

Jak zaznacza nasza rozmówczyni, funkcjonariusze, którzy są w służbie, w pierwszej kolejności obsługują najpilniejsze interwencje zwłaszcza te które dotyczą zagrożenia życia i zdrowia. Drobniejsze zgłoszenia będą załatwiane w czasie późniejszym.

W zapewnieniu ciągłości służb policjantów pomagają szczecineccy strażnicy miejscy oraz młodzi policjanci, którzy skierowani zostali do Szczecinka na adaptację z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności