logo iszczecinek.pl

Polecamy Szczecinecki punkt krwiodawstwa nie zostanie zamknięty Rewolucja śmieciowa w Szczecinku. Za śmieci rozliczy nas licznik wody Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Polecamy

Tragedia na drodze. Chłopiec wsiadł za kierownicę i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

09.08.2018 19:18
A A A
Zdjęcie do artykułu Tragedia na drodze. Chłopiec wsiadł za kierownicę i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu
fot. Czytelnik

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek popołudniu na drodze pomiędzy miejscowościami Kaliska i Kołtki pod Białym Borem. Samochód marki audi, za kierownica którego siedział 15-letni chłopak, uderzył z ogromną silą w drzewo. Niestety zginął na miejscu.

Strażacy po dotarciu na miejsce zastali roztrzaskany na drzewie wrak samochodu. Wewnątrz znajdował się poszkodowany, który nie dawał oznak życia. Strażacy, aby dostać się do niego musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Niestety chłopak nie przeżył.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do wypadku oraz skąd nieletni miał samochód. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Droga przez kilka godzin będzie zablokowana.

Zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika.


Dzieje się coś na Twoich oczach? Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuje nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na [email protected] lub przy użyciu messengera


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności