logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Toyota uderzyła w latarnię, skoda i renault wypadły z drogi

12.01.2019 12:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Toyota uderzyła w latarnię, skoda i renault wypadły z drogi
fot. iszczecinek.pl

Sobotni poranek, 12 stycznia, okazał się niebezpieczny dla kierowców poruszających się po drogach w naszym regionie.  Spadek temperatury poniżej zera spowodował utworzenie się gołoledzi na drogach. Oblodzone nawierzchnie dróg doprowadziły do niebezpiecznych zdarzeń.

Około godziny 5:30 kobieta kierująca toyotą wpadła w poślizg na rondzie im. Kardynała Ignacego Jeża i uderzyła w latarnię. Kobiecie nic się nie stało, pojazd został poważnie uszkodzony.

Przed godziną 6:00 doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem na drodze wojewódzkiej nr 172 pomiędzy Radaczem a Parsęckiem z drogi wypadła skoda. Do zdarzenia doszło w chwili kiedy kierujący próbował ominąć zwierzynę, która wbiegła na jezdnię, wtedy stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód zatrzymał się na boku. Kierowcy nic się nie stało. Został na miejscu przebadany przez ratowników medycznych.

Trzecie zdarzenie miało miejsce przed godziną 8:00 również na DW 172. W miejscowości Ostropole z drogi wypadł renault. Młodym mężczyznom jadącym samochodem nic się nie stało.

Kierowcy informowali, że w chwili kiedy dochodziło do wypadków drogi miejscami były bardzo śliskie.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności