logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

TOY Planet od czwartku w Szczecinku! W dniu otwarcia czeka wiele atrakcji

29.04.2015 18:18
A A A
Zdjęcie do artykułu TOY Planet od czwartku w Szczecinku! W dniu otwarcia czeka wiele atrakcji
fot. iszczecinek.pl / sklep w Szczecinku / Galeria HOSSO III piętro

TOY Planet to sieć sklepów, która oferuje markowe zabawki i artykuły dziecięce. Do polskiej sieci 36 sklepów, w czwartek (30 kwietnia), dołączy także szczeciniecki oddział.

Sklepy TOY Planet są zlokalizowane głównie w centrach handlowych dużych miast. Podobnie będzie i w Szczecinku. W czwartek 30 kwietnia w Galerii Hosso nastąpi otwarcie kolejnego oddziału TOY Planet. Artykuły w nim sprzedawane są skierowane przede wszystkim do wymagających klientów. Sieć TOY Planet skutecznie konkuruje z wielko powierzchniowymi sklepami. Konkurencja ta polega głównie na jakości oferty i wyjątkowo przyjaznym sposobie obsługi klienta. A o nią ma zadbać fachowa i miła obsługa, która jest nastawiona na potrzeby rozmówcy. Sieć w bardzo szybki i całkowicie inny od konkurencji sposób pozyskuje nowych klientów. W TOY Planet zarówno klient „duży” i „mały” nie jest anonimowy. Wręcz przeciwnie. Czuje się on wyjątkowo. I to właśnie takie osoby stają się stałymi i zadowolonymi klientami sieci. Dzięki karcie rabatowej chętnie powracają do TOY Planet. W dniu otwarcia, czyli 30 kwietnia, każdy kto dokona zakupu za kwotę powyżej 50 złotych otrzyma kartę stałego klienta. Karta ta upoważnia do 10% rabatu przy dokonywaniu kolejnych zakupów.

Oprócz najbardziej znanych i reklamowanych marek przemysłu zabawkarskiego, które spotkać można na półkach każdego sklepu zabawkowego, dużą rolę w sprzedaży stanowią zabawki niszowe, inne niż wszystkie. Są one importowane bezpośrednio przez operatora sieci, który starannie dobiera pozycje do oferty, zwracając przy tym szczególną uwagę na jakość zabawek i bezpieczeństwo korzystających z nich dzieci.  W TOY Planet można liczyć na to, że z chwilą debiutu na rynku jakieś nowej zabawki znajdzie się ona również na półkach sklepu w Galerii Hosso.  Oferta jaką znaleźć można w sieci jest bardzo zróżnicowana asortymentowo i cenowo na każdą kieszeń. Oferta, w celu łatwiejszego znalezienia poszukiwanych artykułów została podzielona na poszczególne działy: Zabawki ze strefami Pierwsze Lata, Chłopcy, Dziewczynki, Kreatywne, Gry i Puzzle, Szkoła i Akcesoria Dziecięce.

Operatorem konceptu jest spółka TOY Planet z Wrocławia. Właściciele TOY Planet mają wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej. Początkowa działalność firmy oparta była na dystrybucji na rynku polskim zabawek znanych światowych producentów. W 2003 roku otwierając we Wrocławiu salon firmowy francuskiego producenta zabawek BERCHET rozszerzono działalność handlową o sprzedaż detaliczną. Sukces finansowy pierwszego sklepu zaowocował kolejnymi otwarciami we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku . Od 2006 roku decyzją o zmianie nazwy z BERCHET na nazwę własną TOY Planet i o rozwoju sieci za pośrednictwem franczyzy rozpoczęła się nowa karta w historii firmy.


UWAGA!!!

W dniu otwarcia każdy klient przy zakupie za minimum 20 zł otrzyma minifigurkę Playmobile gratis. Kto przyjdzie z ulotką sklepu otrzyma 20 procent rabatu na zakupy w dniu otwarcia. Dodatkowo przewidziane są również inne atrakcje - każde dziecko otrzyma czapkę pirata Playmobile lub koronę księżniczki Playmobile.

 

materiał promocyjny

Popularne tematy w dziale Aktualności