logo iszczecinek.pl

Polecamy Dzieci przyprowadziły rodziców do szkoły Ciężarówka z żywnością zawisła na skarpie Jerzy Hardie-Douglas: Starosta postanowił dalej rządzić w starostwie z PiSem Oferta pracy dla kierowców kat. C + E, HDS Polecamy

To był pracowity dzień Mikołajów ze starostwa

07.12.2017 10:02
A A A
Zdjęcie do artykułu To był pracowity dzień Mikołajów ze starostwa
fot. Piotr Rozmus

To był pracowity dzień Mikołajów ze Starostwa Powiatowego w Szczecinku, w których wcielili się starosta Krzysztof Lis i wicestarosta Marek Kotschy.

Święci Mikołajowie z wizytą w SOSW

Każdego roku  starosta Krzysztof Lis i wicestarosta Marek Kotschy występują w roli delegatów Świętego Mikołaja, ale wczoraj mieli szczęście i w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym spotkali Świętego osobiście. Oczywiście starostowie przywieźli ze sobą kosz pełen łakoci, które trafiły nie tylko do dzieci, ale również do pracowników placówki. Maluchom życzenia składał starosta Krzysztof Lis:

Kochane dzieci tego wspaniałego dnia życzymy wam wiele radości oraz mnóstwa słodkości. Aby uśmiech gościł na waszych buziach aż do Świąt Bożego Narodzenia, albo jeszcze dłużej… Dzisiaj odwiedzamy was razem z Mikołajem. Kiedy z nim rozmawialiśmy zapewnił nas, że właśnie gromadzi te największe i najpiękniejsze prezenty, które odnajdziecie pod choinką już w Wigilię.

Starostowie zostawili słodkości, ale nie odjechali  z pustymi rękoma. Otrzymali przepiękne ozdoby choinkowe wykonane przez wychowanków.

Następnie starosta Krzysztof Lis udał się do szczecineckiego domu dziecka. Tu pojawił się trochę później, bowiem większość wychowanków przebywała w szkole. Tuż przed godziną 14.00 odwiedził placówkę także z koszem słodyczy.

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie lubiłaby słodkości. Ja uwielbiam, bo zawsze poprawiają mi humor – wyznał starosta. – I tego właśnie wam życzę, abyście zawsze dużo się uśmiechali i byli szczęśliwi tu, w waszym domu. Abyście mogli spełniać wasze marzenia i snuli odważne plany na przyszłość. A my wraz z panią dyrektor zrobimy wszystko aby wam w tym pomóc.

Jak wyznała dyrektor placówki Agnieszka Popławska, wielu darczyńców zdążyło już obdarować dzieci prezentami. Tych w perspektywie najbliższych dni zapewne będzie jeszcze więcej, za co serdecznie dziękujemy.

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności