logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

TIR zjechał z drogi i zaorał pobocze

18.12.2018 13:14
A A A
Zdjęcie do artykułu TIR zjechał z drogi i zaorał pobocze
fot. iszczecinek.pl

Do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Lotyń. Ciężarówka MAN załadowana drewnem zjechała do rowu i przewróciła się na bok pozostawiając długie wyrwy w ziemi. 

-Musiałem uciekać, bo z naprzeciwka jechał TIR prosto na mnie. Gdybym nie zjechał byłaby czołówka -mówi kierowca ciężarówki, a słowa te potwierdza inny kierowca. Czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Ruch odbywa się objazdem przez wieś Lotyń. Konieczny jest przeładunek drewna oraz wyciągnięcie ciężarówki z rowu. Zajmie się tym specjalistyczny holownik

Na miejsce oprócz policji przyjechały 4 jednostki straży pożarnej: Lotyń, Złotów, Okonek, Szczecinek oraz pogotowie. Jedna osoba została odwieziona do szpitala.

 

 

wuwu

 

Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności