logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów

21.05.2018 14:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Tak będą wyglądały wypożyczalnie rowerów
fot. iszczecinek.pl

22 stacje, 150 rowerów w tym 5 tandemów zgodnie z zapowiedzią już niebawem pojawi się w Szczecinku. To pierwszy tak duży system rowerowy w naszym mieście, który będzie alternatywą do tradycyjnych środków transportu.

Obecnie na terenie Szczecinka instalowane są stacje przy, których wkrótce staną rowery. Ich wypożyczenie będzie banalnie proste. Najpierw będzie trzeba zarejestrować się w systemie na stronie swrm.szczecinek.pl i dokonania przelewu minimum 19 PLN. Rower będzie można wypożyczyć przy użyciu klawiatury w stacji lub aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store. Po przejażdżce rower będzie trzeba postawić do wybranego stanowiska. System automatycznie rozliczy wypożyczenie.

Inwestycja pochłonie ponad 1,1 mln zł. System wypożyczalni rowerów dostarcza firma Comdrev. Wykonawca, ma czas na zrealizowanie zamówienia do 11 czerwca.

Przypomnijmy, że na realizację projektu miasto otrzymało dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności