logo iszczecinek.pl

Polecamy Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Szczecinka? Zobacz sondaże Stołówka w ZST "na tip top"! 13 lat minęło... Rozmowa z burmistrzem Jerzym Hardie-Douglasem [WIDEO] Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Szykują się kolejne manifestacje pod Sądem Rejonowym w Szczecinku

05.12.2017 11:09
A A A
Zdjęcie do artykułu Szykują się kolejne manifestacje pod Sądem Rejonowym w Szczecinku
fot. iszczecinek.pl

Szykują sie kolejne manifestacje pod Sądem Rejonowym w Szczecinku.

-Rząd łamie prawa obywatelskie Polek i Polaków, chce nam dyktować kiedy i ile dzieci mają rodzić Polki, porównując Nas do królików! Rząd i PiS depcze Konstytucję manipulując dowolnie jej zapisami dążąc do władzy autorytarnej, chcąc na zafundować PRL bis! – między innymi taki wpis pojawił się na stronach Akcji Demokracji Szczecinek.

Działacze Komitetu Obrony Demokracji zachęcają do wzięcia udziału w manifestacjach, które będą odbywały się przez trzy najbliższe dni (6, 7, 8 grudnia) o godzinie 19;00 pod Sądem Rejonowym w Szczecinku.

-Rusza Ogólnopolska akcja sprzeciwu wobec nowych ustaw sądowniczych mających sparaliżować i upolitycznić teraz już całe niezawisłe sądownictwo! To podobna akcja jak zainicjowane przez Akcja Demokracja - Łańcucha Światła i 3xW ze światełkami pod sądami. Zapraszam, więc wszystkich chętnych do wyrażenia swoją obecnością braku zgody na przyjęcie ustaw niszczących. 

-czytamy na stronach internetowych organizatorów 

Manifestacje zostały zgłoszone w Urzędzie Miasta jako zgromadzenia obywatelskie, więc będą odbywały się zgodnie z prawem. 


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności