logo iszczecinek.pl

Polecamy Trzy mieszkania treningowe oddane do użytku „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Nowe trasy rowerowe i wędkarstwo. Rozmowa z prezesem SzLOT-u [WIDEO] Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Szukasz sposobu na efektywniejszy trening i skuteczniejsze odchudzanie? To może pomóc

11.01.2017 13:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Szukasz sposobu na efektywniejszy trening i skuteczniejsze odchudzanie? To może pomóc
fot. archiwum

Większość z nas ma za sobą sporo diet i programów treningowych. Co jakiś czas pojawia się przecież moda na konkretny produkt, określoną żywność a także sposób odżywiania. Modne staje się na przemian bieganie, nordic walking, czy też aeroboxing. Jednak wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze programy treningowe, najzdrowsze produkty żywnościowe i najmodniejsze diety czasem nie przynoszą po prostu oczekiwanych rezultatów. Dlaczego tak się dzieje? Całkiem możliwe, że to kwestia wdrożenia w życie kilku podstawowych zasad i skorzystania z profesjonalnego wsparcia.

Jedzenie może zostać Twoim sprzymierzeńcem w walce o formę i fit sylwetkę

Dlatego pierwsza zasada brzmi: Aby schudnąć, trzeba jeść. Wiele osób popełnia poważny błąd restrykcyjnie ograniczając ilość spożywanych każdego dnia kalorii. Ty także to robisz?

Organizm, który nie otrzymuje wystarczającej ilości energii w postaci jedzenia, przechodzi w spowolniony tryb gromadzenia zapasów. Efekt zatem jest zupełnie odwrotny od zamierzonego – wcale nie tracimy na wadze, a czasem wręcz przeciwnie, tyjemy odchudzając się! Dlatego tak ważna jest odpowiednia podaż codziennych kalorii oraz ich jak najlepsza jakość. Istotne jest bowiem nie tylko to, ile jemy, ale także, co jemy. Pamiętaj, że większość produktów spożywczych dostępnych w sklepach stanowi żywność wysoko przetworzona, „wzbogacona” o konserwanty, wzmacniacze smaku i zapachu, zagęstniki, polepszacze oraz wiele innych sztucznych substancji. To dzięki nim dany produkt może mieć tak długi termin ważności i tak długo nadaje się do spożycia. Jednak wiele z dodawanych do produktów spożywczych substancji najzwyczajniej nam szkodzi, redukując jednocześnie wartość odżywczą naszego codziennego jedzenia. Dlatego wybieraj rozważnie to, co znajdzie się na Twoim talerzu!

Suplementy diety i profesjonalne odżywki to rozwiązanie także dla Ciebie

Myślisz, że wsparcie w formie profesjonalnych suplementów diety i odżywek pomagających w redukcji tkanki tłuszczowej lub w zbudowaniu masy mięśniowej jest jedynie dla zawodowców lub muskularnych twardzieli? Nic bardziej mylnego! Dzisiejsze odżywki i suplementy to rozwiązanie dla niemal wszystkich, bez względu na wiek, płeć, czy stopień zaawansowania w aktywności sportowej. Jeśli Twoja treningi, mimo ogromnego zaangażowania, systematyczności i intensywności nie przynoszą już oczekiwanych efektów, warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie właśnie w postaci odżywek białkowych, reduktorów tłuszczu, czy też preparatów o skoncentrowanym składzie witaminowo – mineralnym. Jeśli trenujesz potrzebujesz doskonale zbilansowanej diety i dodatkowej podaży wybranych składników odżywczych. Zwyczajne, codzienne jedzenie nie jest w stanie zapewnić Ci tego wszystkiego, czego potrzebujesz. Poza tym wzrost efektywności ćwiczeń w związku ze stosowaniem suplementów i odżywek jest potwierdzonym faktem. Przeanalizuj zatem swoje oczekiwania i potrzeby w tej kwestii i sięgnij po najlepsze rozwiązanie na https://www.body4you.pl/.

Efektywny trening? Pamiętaj, że to także regeneracja

Trenując większość z nas zapomina o tak istotnym elemencie aktywności fizycznej, jakim jest odpoczynek i regeneracja wyczerpanego organizmu. Zamiast dramatycznie forsować swoje ciało, pozwól mu także porządnie wypocząć, zebrać siły, wyspać się, nabrać energii. Pomyśl o saunie lub profesjonalnym masażu. Pamiętaj, że zregenerowane mięśnie zdecydowanie lepiej reagują na bodźce treningowe. Poza tym tutaj także z pomocą przychodzą suplementy i odżywki, dostarczając wyczerpanemu organizmowi wartościowych węglowodanów, protein, witamin i mikroelementów, których tracisz ogromne ilości podczas każdego wysiłku.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem body4you.pl

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności