logo iszczecinek.pl

Polecamy Koniec ruchu wahadłowego na Szczecińskiej? Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Polecamy

Szczecinek w TVN już w najbliższą sobotę

20.03.2016 15:17
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecinek w TVN już w najbliższą sobotę
fot. iszczecinek.pl

Z uwagi na wiele pytań związanych z terminem emisji programu realizowanego w Szczecinku przez TVN (zobacz art. Reporter TVN-u na tropie szczecineckich afer?), informujemy, że program "Blisko ludzi" wyemitowany będzie w przyszłą sobotę (26 marca) na antenie TVN24 o godzinie 20.00.

Na chwilę obecną nie wiadomo jaką formę będzie miał sobotni program. Uzależnione jest to od zaproszonych gości. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do programu został zaproszony między innymi przedstawiciel Urzędu Miasta oraz radny z klubu Razem dla Szczecinka. Jeśli zaproszenia zostaną przyjęte to w programie dojdzie do konfrontacji oby stron. W studiu obecni będą także eksperci.

Program Blisko ludzi ma charakter interwencyjny. W każdym odcinku znajdą się dwa materiały o ludziach pokrzywdzonych w różny sposób przez urzędników, komorników, lekarzy, policję itp. Po emisji materiału filmowego prowadzona będzie dyskusja w studiu - będzie czterech lub pięciu gości, w tym dwie strony sprawy oraz eksperci. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności