logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Szczecinecczanka walczy o tytuł Miss Skarbowości 2017. Głosujcie!

14.04.2017 09:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecinecczanka walczy o tytuł Miss Skarbowości 2017. Głosujcie!
fot. Aleksandra Rodziewicz

Aleksandra Rodziewicz 39-letnia mieszkanka Szczecinka, pracująca w szczecineckim Urzędzie Skarbowym bierze udział w konkursie Miss Skarbowości 2017 zorganizowanym przez Fundację Skarbowości im. Jana Pawła II.

Już dziś można oddać głos na szczecinecczankę wysyłając SMS o treści MS.4 pod numer 72 601 /koszt sms-a 2,46 z VAT/. Głosować można do 19 maja br. Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu za pośrednictwem SMS-a będzie brał udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Środki finansowe zebrane podczas głosowania za pośrednictwem SMS-a zasilą FUNDUSZ DARCZYŃCÓW i zostaną przeznaczone na dofinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji najciężej chorych Podopiecznych Fundacji – Pracowników Administracji Skarbowej

Konkurs, poprzez aktywizację w formie zabawy, ma na celu wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwijanie kreatywności oraz wpływanie na dobre samopoczucie osób zatrudnionych w sektorze skarbowości, a także szeroko rozumianą integrację środowiska.

Szczegóły konkursu oraz regulamin zabawy SMS dostępny jest na stronie www.fundacjaskarbowosci.pl

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności