logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście

24.04.2018 20:34
A A A
Zdjęcie do artykułu Szczecinecczanie.org - chcą być trzecią siłą w mieście
fot. facebook

Czy powinniśmy wystartować w wyborach? Czy są wśród was osoby niezależne, które chciałby zostać radną, radnym bez politycznego uwiązania? Jesteś społecznikiem, chcesz działać dla miasta i je zmieniać? Czy trzecia opcja jest w tym mieście potrzebna?

Ruch miejski Szczecinecczanie.org zadał takie pytania na swoim facebooku. Post opatrzony był artykułem opowiadającym o prezydencie Poznania, który rządząc do dziś, został wybrany z ruchów miejskich!

Szczecinecczanie.org chcą być trzecią siłą w mieście. Od lat walczą o budżet obywatelski na uczciwych zasadach, podejmują akcje społeczne, organizują konferencje i debaty o sprawach ważnych dla mieszkańców. Czy można działać na rzecz mieszkańców poza ogólnopolską polityką? Czy Szczecinek to Polska w miniaturze, z podziałem na obozy polityczne? Czy skoro udało się w Poznaniu (ruchy miejskie są w rządzącej koalicji), to może udać się w Szczecinku?

Szczecinecczanie zapraszają do dyskusji.

K. Berezowski

 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności