logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Strefa Smaku - miejsce, które przełamuje trendy

05.01.2017 21:20
A A A
Zdjęcie do artykułu Strefa Smaku - miejsce, które przełamuje trendy
fot. Restauracja Strefa Smaku

Mamy strefę ekonomiczną, wkrótce ruszy Strefa Płyt, więc czas na Strefę Smaku  – restaurację, która od niedawna działa przy ulicy Pilskiej na terenie Kronospan Design Center. Jak mówią sami właściciele, Restauracja Strefa Smaku powstała głównie jako miejsce do organizowania różnych wydarzeń , bankietów, imprez , szkoleń itp. Miejsce to ma przełamywać wszelkie trendy, jakie obecnie obserwujemy na szczecineckiej mapie lokali gastronomicznych.

O pomyśle uruchomienia oryginalnej restauracji pytamy właściciela - Pawła Włocha.

Skąd pomysł, żeby utworzyć tego typu restaurację w tym miejscu?

Pomysł na otwarcie restauracji na terenie Kronospan Design Center narodził się już parę lat temu. Pracowaliśmy tu już wcześniej, ale tylko od czasu do czasu, głównie w czasie prestiżowych wydarzeń, które organizuje Kronospan. Firma ta korzystała z naszych usług wielokrotnie, ponieważ potrafiliśmy sprostać jej najwyższym wymaganiom, z czego jesteśmy dumni. 

Wyróżnia nas to, że zawsze na czas jesteśmy gotowi do działania. Niejednokrotnie w sytuacjach podbramkowych, z jakimi przyszło nam się zmierzyć, poradziliśmy sobie w stu procentach. Nigdy nie zawiedliśmy i dlatego jesteśmy tu i teraz w tym miejscu.

Czym wyróżnia się Wasza restauracja od innych, jakie są w Szczecinku?

Restauracja Stefa Smaku wyróżnia się nowoczesnym wystrojem, świeżością wnętrza, jak i niecodzienną lokalizacją, na terenie Kronospan Design Center w Szczecinku. Zawsze podkreślam, że u nas goście są najważniejsi, a my jesteśmy w stu procentach dla nich. Staramy się także stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę, dzięki czemu goście mogą się poczuć swobodnie, jak u siebie w domu.

Jest to z pewnością miejsce, wyróżniające się na tle pozostałych szczecineckich restauracji. Zaryzykuję stwierdzenie, że nasza restauracja jest miejscem intymnym, położonym z dala od przypadkowych przechodniów, ale z bardzo dobrym dojazdem i miejscami parkingowymi; łatwo tu trafić.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich firm oraz osób prywatnych, doceniających nowe spojrzenie na gastronomię, nowoczesny styl i design lokalu. Przełamujemy wszystkie trendy, jakie znajdują się obecnie w Szczecinku.

Oczywiście na co dzień - od poniedziałku do piątku - czekamy na gości, którzy w porze lunchu chcą zjeść smaczny, domowy obiad.

Dla klientów, zainteresowanych imprezami zorganizowanymi, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną ofertę z niecodziennym menu, indywidualnie dopasowanym do potrzeb każdego klienta.

Skąd pomysł na nazwę: Strefa Smaku?

Nad nazwą zastanawialiśmy się dość długo i padały różne propozycje. Tak więc pewnego razu, podczas pięciominutowego spotkania w restauracji, znajomy zaproponował nam nazwę: Strefa Smaku. I dodał, że właśnie ta nazwa pasuje do tego miejsca, bo w końcu jesteśmy na terenie strefy ekonomicznej, w pobliży powstaje hala, gdzie będzie Strefa Płyt, więc wszystko będzie w jednym miejscu (śmiech). No i tak pozostało.

Jedzenie to nie wszystko, co oferujecie?

Oczywiście, poza codziennymi zestawami obiadowymi, mamy do zaoferowania dużo więcej. Posiadamy przestrzeń, na której można zorganizować różne imprezy, targi, bankiety i szkolenia dla firm, które szukają świeżego, nietuzinkowego miejsca z potencjałem - a takie właśnie posiadamy.

Zapewniamy też kompleksową obsługę, dzięki czemu klienci nie tracą czasu na organizację, a mogą się skupić na swoich codziennych obowiązkach.

I na koniec: gdzie Was dokładnie znaleźć, w jakich godzinach można Was odwiedzić?

Znajdujemy się na terenie Kronospan Design Center przy ul. Pilskiej 2A w Szczecinku

Aktualnie można nas odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 15.00 a także na Facebooku: Restauracja Strefa Smaku

MATERIAŁ PROMOCYJNY

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności