logo iszczecinek.pl

Polecamy Strażacy ochotnicy przeprowadzili zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla osób poszkodowanych w nawałnicy Na lotnisku w Wilczych Laskach świętowały latawce Trwa XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo 2017 [WIDEO, FOTO, PLAN] Polecamy

Stare oznakowanie przed nowym rondem wprowadza kierowców w błąd

27.07.2017 13:21
A A A
Zdjęcie do artykułu Stare oznakowanie przed nowym rondem wprowadza kierowców w błąd
fot. iszczecinek.pl

Stare oznakowanie poziome namalowane na ul. Jeziornej wprowadza kierowców w błąd. Sygnały o niebezpiecznych sytuacjach w tym miejscu otrzymaliśmy od czytelników.

Są sytuacje, że kierowcy, zwłaszcza na obcych numerach rejestracyjnych, jadąc zgodnie z oznakowaniem namalowanym na jezdni chcą wjechać na rondo tak jakby było one dwupasmowe. Stare linie wskazują, że prawym pasem możemy jechać w prawo i prosto, natomiast lewym tylko w lewo.  Przy dojeździe na rondo jest zwężenie, jezdnia staje się jednopasmową i robi się tu niebezpiecznie.

Urzędnicy z ratusza już wiedzą o tym problemie i wkrótce stare oznakowanie będzie usunięte.

-Aktualnie analizujemy w jakiej najlepiej technologii to wykonać –informuje Mateusz Ludewicz, rzecznik prasowy ratusza. -Bez wątpienia stare oznakowanie zostanie usunięte.


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres kontakt@iszczecinek.pl lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama