logo iszczecinek.pl

Polecamy Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie? Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki Dostanie 5000zł przez 20 lat. W Szczecinku padła główna wygrana w Super Pensji Polecamy

Sprawdź światła i hamulce przed zimą! Bezpłatna akcja dla kierowców

09.10.2017 13:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Sprawdź światła i hamulce przed zimą! Bezpłatna akcja dla kierowców
fot. http://www.kmuslugi.pl

KM Usługi Spółka z o.o. zaprasza na nieodpłatne sprawdzenie prawidłowości ustawienia świateł oraz kontroli układu hamulcowego w pojazdach. Patronat akcji objęła Komenda Powiatowej Policji w Szczecinku.

Akcja „Sprawdź światła i hamulce przed zimą” będzie trwałą od 16 do 31 października. Kierowcy mogą bezpłatnie sprawdzić stan i ustawienie świateł oraz skontrolować  efektywności hamowania i stan hamulców w swoich pojazdach. Chodzi o to, aby zwrócić uwagę użytkowników na stan oświetlenia i hamulców w ich pojazdach, w szczególności mając na uwadze obecne warunki drogowe kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne – czytamy na stronach organizatora.

Pojazdy będzie można sprawdzić w godzinach otwarcia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów zlokalizowanej przy ulicy Cieślaka 4 w Szczecinku - baza Komunikacji Miejskiej, od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 - 17.00 oraz w soboty w godz. 09.00 - 13.00.

mat. pras.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile zmiana Reklama