logo iszczecinek.pl

Polecamy Ile zarabiają nauczyciele w Szczecinku? BORNE SULINOWO. Pożar w ośrodku wypoczynkowym Kontrola nad kominami! Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Spał w samochodzie, teraz trafi do więzienia

09.01.2017 11:54
A A A
Zdjęcie do artykułu Spał w samochodzie, teraz trafi do więzienia
fot. iszczecinek.pl

Mężczyzna, który spał w zaparkowanym samochodzie, o którym pisaliśmy w artykule W samochodzie leżał mężczyzna i nie dawał oznak życia, teraz trafi do więzienia i to nie przez spanie w samochodzie.

O leżącym w samochodzie mężczyźnie, który nie dawał oznak życia, służby ratunkowe powiadomił pracownik firmy ochroniarskiej.

-Pracownika ochrony zaniepokoił zaparkowany samochód, w którym przebywał mężczyzna, który nie wykazywał żadnych czynności życiowych - informuje Anna Matys, rzecznik prasowy szczecineckiej policji. -Utrzymujący się od kilku dni mróz i zamarznięte szyby w samochodzie spowodowały, że zgłaszający powiadomił służby ratunkowe. Pukanie funkcjonariuszy w szyby pojazdu, nawoływania i sygnały dźwiękowe obudziły śpiącego w samochodzie 52-latka, który jak sam oświadczył usnął twardym snem. Mężczyzna został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego, który ocenił że jego stan zdrowia jest dobry.

Mężczyzna został również sprawdzony przez policjanta w policyjnym systemie. Okazało się, że 52-latek poszukiwany jest nakazem doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary.

Policja apeluje

Jeśli widzisz bezdomnego siedzącego na przystanku, przed klatką, w parku itd., zadzwoń na Policję 997 lub Straż Miejską 986 i poinformuj odpowiednie służby. Jeśli osoba bezdomna jest pod wpływem alkoholu, przy tak niskich temperaturach może dojść do wyziębienia organizmu i śmierci. Dzięki odpowiedniej reakcji, możesz nawet uratować komuś życie...

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności