logo iszczecinek.pl

Polecamy Szczecinecki punkt krwiodawstwa nie zostanie zamknięty Rewolucja śmieciowa w Szczecinku. Za śmieci rozliczy nas licznik wody Kto strzelał do psa? Winnych nie ma. Pies nie żyje Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Polecamy

Słupska zamknięta będzie po połowie marca. Drogowcy szykują objazd

14.02.2019 09:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Słupska zamknięta będzie po połowie marca. Drogowcy szykują objazd
fot. GDDKiA

Wyjazd ze Szczecinka w kierunku Marcelina (ul. Słupska) zamknięty będzie w drugiej połowie marca. Drogowcy są na etapie przygotowywania objazdu, który biegł będzie wzdłuż budowanej obwodnicy. Wstępnie planowano zamknięcie ul. Słupskiej od 1 marca.

-Planowany termin wprowadzenia objazdu to druga połowa marca – mówi w rozmowie z nami Mateusz Grzeszczuk z GDDKiA o/Szczecin.

Przypomnijmy, że utrudnienia spowodowane będą budową węzła Szczecinek Śródmieście (obiekt WD4), który powstaje w ramach budowy obwodnicy Szczecinka.

obiekt WD4

Objazd odbywać się będzie początkowo drogą asfaltową wzdłuż budowanej obwodnicy do ronda przy byłej strzelnicy na ul. Koszalińskiej, a po otwarciu wiaduktu na ul. Bugno – po 1 czerwca – pojazdy do 3,5 tony będą mogły korzystać z tego skrótu.

Drogowcy zapewnili, że ulicą Słupską zapewniony będzie ruch pieszych i rowerzystów, co jest dobrą wiadomością dla mieszkańców pobliskiego Marcelina.

Etap I

Etap II

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności