logo iszczecinek.pl

Polecamy Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Wiadukt na Bugnie priorytetem drogowców Polecamy

Skakał po samochodzie, w którym siedział policjant

26.06.2017 22:25
A A A
Zdjęcie do artykułu Skakał po samochodzie, w którym siedział policjant
fot. iszczecinek.pl

Kierownik Posterunku Policji w Barwicach będąc po służbie wspólnie ze swoim kolegą zatrzymał 32-letniego mieszkańca Szczecinka, który będąc pod wpływem alkoholu wskoczył na maskę prawidłowo zaparkowanego pojazdu czyniąc w nim szkody na kwotę 700 zł.

-Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek po godz. 22:00 na jednej z ulic w Szczecinku –informuje Anna Matys, oficer prasowy szczecineckiej policji. -Policjant będący po służbie spotkał się ze swoim kolegą, a z uwagi na silne opady deszczu i późną porę rozmowę mężczyźni kontynuowali w samochodzie. Ich konwersację przerwał jednak hałas i upadek mężczyzny na masce ich samochodu, w którem siedzieli. Nie zastanawiając się ujęli mężczyznę i wezwali patrol policji. 32-letni mieszkaniec Szczecinka będąc pod wpływem alkoholu chciał przebiec po dachu zaparkowanego pojazdu. Intensywne opady deszczu sprawiły, że mężczyzna nie zauważył, że w pojeździe ktoś siedzi, a co więcej jego plany przebiegnięcia po samochodzie skończyły się upadkiem na masce samochodu. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zarysował powłokę lakierniczą pojazdu marki Opel Corsa i uszkodził również przednią szybę pojazdu.

Zatrzymany mieszkaniec Szczecinka swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem i prosił by go wypuszczono, bo przecież nikogo nie zabił. Przekazany patrolowi policji mężczyzna noc spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Kiedy alkohol wyparował z organizmu mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Szczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności