logo iszczecinek.pl

Polecamy Wydaje bilety tylko do 14:30 Elektryki już jeżdżą po ulicach Szczecinka. Na razie jednak do nich nie wsiądziemy Złodziej tabletów schwytany dzięki monitoringowi miejskiemu Wypadek samochodu ze skuterem Bale Sylwestrowe. Są jeszcze wolne miejsca! Polecamy

Siatkówka - 2 mecze Wojewódzkiej Ligi Młodzików

03.12.2018 12:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Siatkówka - 2 mecze Wojewódzkiej Ligi Młodzików

W minioną sobotę na hali sportowej przy ul. Wiatracznej młodzicy Gryf-a Szczecinek rozegrali swój drugi turniej eliminacyjny w grupie A w ramach Wojewódzkiej Ligii Młodzików. Pomimo dobrej gry naszych zawodników niestety nie udało się wygrać żadnego z rozgrywanych meczy. Należy nadmienić, iż jeden z naszych podstawowych zawodników - Jakub Woźniak - nie brał udziału w weekendowych rozgrywkach z powodu kontuzji, co niewątpliwie osłabiło naszą drużynę. 

Wyniki poszczególnych meczy:

I. KS Stocznia Darłowo - DMKS Delfin Darłowo 0:2
II. MKS Gryf Szczecinek - DMKS Delfin Darłowo 0:2
III. SSP 1/UKS Bronek I Koszalin - MKS Gryf Szczecinek 2:1
IV. SSP 1/UKS Bronek I Koszalin - MUKS Wilki Koszalin 2:0
V. KS Stocznia Darłowo - MUKS Wilki Koszalin 0:2

Przed młodzikami jeszcze cztery turnieje eliminacyjne, po których trzy najlepsze zespoły w Grupie A awansują do finałów. Trzymamy kciuki.
Skład MKS Gryf Szczecinek:
1. Cyprian Olejarczyk
2. Oskar Sakowski
3. Konrad Kawa
4. Marcel Kwak
5. Miłosz Sobolewski
6. Igor Studziński
7. Filip Polanowski
8. Nikodem Dołęgowski

Magdalena Tomczak-Szybisty
MKS Gryf Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności