logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Siatkówka - 2 mecze Wojewódzkiej Ligi Młodzików

03.12.2018 12:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Siatkówka - 2 mecze Wojewódzkiej Ligi Młodzików

W minioną sobotę na hali sportowej przy ul. Wiatracznej młodzicy Gryf-a Szczecinek rozegrali swój drugi turniej eliminacyjny w grupie A w ramach Wojewódzkiej Ligii Młodzików. Pomimo dobrej gry naszych zawodników niestety nie udało się wygrać żadnego z rozgrywanych meczy. Należy nadmienić, iż jeden z naszych podstawowych zawodników - Jakub Woźniak - nie brał udziału w weekendowych rozgrywkach z powodu kontuzji, co niewątpliwie osłabiło naszą drużynę. 

Wyniki poszczególnych meczy:

I. KS Stocznia Darłowo - DMKS Delfin Darłowo 0:2
II. MKS Gryf Szczecinek - DMKS Delfin Darłowo 0:2
III. SSP 1/UKS Bronek I Koszalin - MKS Gryf Szczecinek 2:1
IV. SSP 1/UKS Bronek I Koszalin - MUKS Wilki Koszalin 2:0
V. KS Stocznia Darłowo - MUKS Wilki Koszalin 0:2

Przed młodzikami jeszcze cztery turnieje eliminacyjne, po których trzy najlepsze zespoły w Grupie A awansują do finałów. Trzymamy kciuki.
Skład MKS Gryf Szczecinek:
1. Cyprian Olejarczyk
2. Oskar Sakowski
3. Konrad Kawa
4. Marcel Kwak
5. Miłosz Sobolewski
6. Igor Studziński
7. Filip Polanowski
8. Nikodem Dołęgowski

Magdalena Tomczak-Szybisty
MKS Gryf Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności