logo iszczecinek.pl

Polecamy Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Kolizja 3 aut na łuku w Jeleniu Co u rolników w powiecie? Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Setne urodziny mieszkanki Szczecinka

12.01.2018 17:33
A A A
Zdjęcie do artykułu Setne urodziny mieszkanki Szczecinka
fot. Mateusz Ludewicz

Romualda Wójcik, Sekretarz Miasta Szczecinek i Eugenia Grudecka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyły wczoraj serdecznie życzenia pani Franciszce Fedorowicz, która świętowała setne urodziny. Dostojna Jubilatka gratulacje przyjmowała od samego rana, a podczas uroczystości gromkie „Sto lat”, poza przedstawicielkami Urzędu Miasta i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ośpiewała jej także najbliższa rodzina.

Podczas spotkania nie zabrakło też oczywiście tortu i świeczek, które pani Franciszka bez większego problemu zdmuchnęła za pierwszym razem. Był również czas na wspomnienia młodości, którą mieszkanka naszego miasta spędziła na Wołyniu. Jubilatka mówiła też o roku 1945, kiedy przyjechała do Szczecinka. W pierwszym okresie jej współlokatorką była… krowa. Potem do pani Franciszki dołączył mąż i tak para przeżyła ze sobą wiele wspaniałych lat. Dziś 100-latka nadal może liczyć na wsparcie rodziny i opiekunki, która pomaga jej w codziennym życiu.

Pani Franciszce życzymy kolejnych przeżytych w zdrowiu lat oraz wiele optymizmu i uśmiechu każdego dnia.

Mateusz Ludewicz / UM Szczecinek

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności