logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

SAPiK zaprasza na wakacyjne zajęcia MasterSzef Junior

23.06.2017 13:51
A A A
Zdjęcie do artykułu SAPiK zaprasza na wakacyjne zajęcia MasterSzef Junior
fot. SAPiK

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci na atrakcyjne zajęcia wakacyjne.

-W tym roku przyświecać nam będzie hasło MasterSzef Junior –mówi Weronika Rodziewicz z działu promocji SAPiK. -Nie zabraknie więc odwiedzin ciekawych miejsc, na kulinarnej mapie Szczecinka, pokazu carvingu i warsztatów kulinarnych. Zabierzemy dzieci na interesujące wycieczki: do Poznania, gdzie odwiedzimy zarówno Rogalowe Muzeum i będziemy mieli okazję uczestniczyć we wspólnym wypieku rogali Świętomarcińskich, jak i manufakturę czekolady, gdzie poznamy proces powstawania tej słodkości, a każdy z uczestników będzie mógł zrobić własnoręcznie tabliczkę czekolady. Odwiedzimy również gospodarstwo w Juchowie, gdzie uczestnicy wezmą udział w warsztatach kulinarnych i samodzielnie będą przygotowywać potrawy.

Nie zabraknie także zajęć sportowych, podczas których dzieci będą wspólnie rywalizować i zmagać się w przygotowanych konkurencjach. Te i inne niezapomniane przygody rozpoczną się 24 lipca i będą trwać dwa tygodnie. Zapisy osobiście 10 lipca, od godz. 16.00 w siedzibie SAPiK-u, ul. Kilińskiego 1. Oferta dla dzieci od 7 lat z terenu powiatu szczecineckiego. Liczba miejsc ograniczona.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ Reklama