logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Samochód sławieńskiej straży pożarnej uderzył w ciężarówkę i dachował. Kierowca uciekł z miejsca

19.11.2018 21:08
A A A
Zdjęcie do artykułu Samochód sławieńskiej straży pożarnej uderzył w ciężarówkę i dachował. Kierowca uciekł z miejsca
fot. iszczecinek.pl

O krok od tragedii na drodze pomiędzy Bornem Sulinowem a Łubowem. W poniedziałek przed godziną 20:00 omal nie doszło do czołowego zdarzenia samochodu operacyjnego sławieńskiej straży pożarnej z ciężarówką. Samochody zderzyły się bokami po czym osobówka dachowała.

Z wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku drogi jadący od strony Łubowa strażacki renault zaczął zjeżdżać na przeciwny pas ruchu wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Kierowca ciężarówki, aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze. Pojazdy otarły się bokami po czym osobówka dachowała.

Kierowca renault zbiegł z miejsca zdarzenia. Na miejsce wezwano policję oraz przewodnika z psem tropiącym. Mundurowi próbują odnaleźć kierowcę samochodu.

Prawdopodobnie kierowcą osobówki był strażak, który przebywa w pobliskim Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności