logo iszczecinek.pl

Dołącz do nas!

Lub

zapomniałeś hasła?

Nic nie szkodzi, podaj nam swój adres email a wyślemy Ci nowe

Czwartek, 2 października 2014
imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima

Polecamy Mobilny szpital, nowe karetki i 3 mln zł - to wszystko dla szczecineckiego szpitala BIAŁY BÓR: Przydomowa kotłownia w ogniu ZS im. Jana Sobieskiego będzie miał bieżnię i skocznię. Przetarg rozstrzygnięty 30. kandydatów powalczy o tytuł "Gryfity Szczecineckiego" Zgubili pół tony... Polecamy

Ruszyły zdjęcia do klipu Happy Szczecinek!

Awatar użytkownika admin

admin 22.02.2014 12:14

A A A
Zdjęcie do artykułu Ruszyły zdjęcia do klipu Happy Szczecinek!
fot. iszczecinek.pl / do akcji przyłączyli się m.in. tancerze z ZTW Rebelia

Ruszyły zdjęcia do klipu Szczecinek Happy. Akcja ma na celu pokazanie mieszkańców naszego miasta jako szczęśliwych, pełnych energii i optymizmu ludzi. Pierwsze zdjęcia rozpoczęły się w sobotę rano na starcie biegu parkrun.

Lista miejsc, w których organizatorzy akcji będą przez najbliższe dwa dni kręcić ujęcia jest naprawdę długa. Z kamerą pojawią się w wielu miejscach. Miejsca te zostały wybrane przez osoby, które przyłączyły się do akcji.

Na klipie nie zabraknie ujęć szczęśliwych i roztańczonych mieszkańców na tle parku, Zamku czy wieży Bismarcka. Do tego dojdą pomosty na jeziorze Trzesiecko, bunkry, Mysia Wyspa, ulice miasta, skatepark i wiele innych miejsc.

Jak zapowiadają organizatorzy, gotowy klip Pharrella Williamsa – Happy w wersji szczecineckiej, gotowy będzie mniej więcej za tydzień. Zostanie on udostępniony w Internecie na kanale YouTube.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności