logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Ruszyła budowa Klonowego Zakątka

02.07.2018 09:10
A A A
Zdjęcie do artykułu Ruszyła budowa Klonowego Zakątka
fot. iszczecinek.pl

Klonowy Zakątek to nowa inwestycja realizowana przez Szczecinecką Spółdzielnię Mieszkaniową. Inwestycja, której założeniem jest wybudowanie bloku na osiedlu Zachód, właśnie się rozpoczęła. Od kilku dni prowadzone są prace ziemne, i już teraz można zobaczyć wstępny obrys budynku oraz jego lokalizację.

Docelowo na skwerze przy siedzibie straży miejskiej powstanie 4-piętrowy blok o podwyższonym standardzie, w którym znajdzie się 55 mieszkań 2 i 3-pokojowych. SzSM gotowy budynek chce oddać do użytku dość szybko, bo już w październiku przyszłego roku.

-Przedsięwzięcie dedykowane jest najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują poczucia przestrzeni, kontaktu z naturą jednocześnie pragną mieszkać blisko miasta –czytamy na stronach inwestora.

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w nowym bloku (ceny nie są jeszcze znane), do dyspozycji będą miały 19 podziemnych garaży oraz windy. Przy budynku zostanie wykonany w pełni wyposażony plac zabaw z wiatą rekreacyjną.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności