logo iszczecinek.pl

Polecamy Poważny wypadek w Strefie Kibica. Wichura zerwała namiot. Dwie młode kobiety poważnie ranne Jest duża szansa na powstanie kolejnego muralu w Szczecinku Balony ponownie opanują niebo nad Szczecinkiem. Wygraj lot balonem! Uroczystości związane z Dniem Pamięci o Sybirakach Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Polecamy

Rusztowanie ponownie przy wieży dużego kościoła

14.06.2018 10:33
A A A
Zdjęcie do artykułu Rusztowanie ponownie przy wieży dużego kościoła
fot. iszczecinek.pl

Rozpoczyna się kolejny etap prac remontowych przy wieży kościoła pw. NNMP w Szczecinku. Przy wieży po raz kolejny pojawiły się rusztowania.

Prace, które na dniach się rozpoczną, będą polegały na remoncie zabezpieczającym elewację północną i południową wieży kościelnej. Na ten cel udało się pozyskać w ostatnim czasie 20 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego. W ubiegłym roku z funduszy pochodzących z różnych źródeł udało się wyremontować ścianę frontową wieży (nad wejściem).

Przypomnijmy, że remont wieży prowadzony jest etapami. Spowodowane jest to przede wszystkim brakiem funduszy. Na całkowity remont potrzeba bardzo dużych środków finansowych, których parafia nie ma.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności