logo iszczecinek.pl

Polecamy Oddolna inicjatywa może zbudować nawet... szpital! Plaga pijanych kierowców w niedzielny poranek Wystawa pojazdów zabytkowych w „mechaniku” Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Rusza rekrutacja do bursy w centrum eko

16.07.2017 10:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Rusza rekrutacja do bursy w centrum eko
fot. Starostwo Powiatowe w Szczecinku

Osoby zainteresowane zakwaterowaniem w roku szkolnym 2017 - 2018 w Bursie Szkolnej Nr 2 w Szczecinku prosimy o wypełnienie i złożenie formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem (dokumenty) w sekretariacie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior - Zespołu Placówek Oświatowych w Szczecinku (ul. Mickiewicza 2, Szczecinek), w terminie do 31 lipca b.r.

Jednocześnie informujemy, iż pierwszeństwo w zakwaterowaniu mają uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku.

Szczegółowe zasady dotyczące rekrutacji do Bursy zostały opisane w Rozdziale 7 Statutu Bursy Szkolnej Nr 2 w Szczecinku (tutaj). Komisja kwalifikacyjna podejmie decyzję o przyjęciu kandydata do Bursy najpóźniej do 25 sierpnia b.r.

Miesięczna odpłatność za bursę dla jednego wychowanka powinna wynieść 319 zł (77 zł zakwaterowanie w bursie - zgodnie z załączoną uchwałą Rady Powiatu w Szczecinku) + dzienne wyżywienie (11 zł).

Kwoty te mogą ulec zmianie.

ogłoszenie

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności