logo iszczecinek.pl

Polecamy Lodowisko może już na weekend Antoni Borys powołany do kadry Polski TIR zjechał z drogi i zaorał pole Rozmowa z wiceburmistrzem Maciejem Makselonem Wiadukt na Bugnie priorytetem drogowców Polecamy

Rusza II edycja akcji "Rowery za kalendarze"

15.11.2017 09:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Rusza II edycja akcji "Rowery za kalendarze"
fot. archiwum

Rowerzyści ze Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek rusza z druga edycją akcji „Rowery za kalendarze”. Po zeszłorocznym sukcesie, rowerzyści postanowili kontynuować sprzedaż kalendarzy, a za środki ze sprzedaży zostaną zakupione rowery.

-W tym roku we współpracy z Fundusz Tratwa Szczecinek wesprzemy dzięki Wam rodziny z naszego regionu, które niestety, z wielu względów, nie mogą sobie pozwolić na zakup rowerów. A one z kolei mają im pomóc w codziennych dojazdach do pracy, szkoły, czy najzwyczajniej sprawiać przyjemność z jazdy –czytamy na stronach stowarzyszenia.

Za jednodzielny kalendarz z grafiką trzeba będzie zapłacić 25 PLN. Dla odmiany, w tej edycji, rowerzyści dają możliwość nadsyłania własnych zdjęć, z których zostaną wybrane najlepsze, a następnie internauci będą mogli zadecydować, które z nich ewentualnie znajdzie się na kalendarzu.

Chęć zakupu kalendarza należy zgłaszać na facebookowej stronie stowarzyszenia (post poniżej).

-Potrzebujemy jedynie 40 chętnych osób, aby sprawić komuś niesamowity prezent w nowym roku –zaznaczają rowerzyści.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności