logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Rowerzyści ze Szczecinka zapraszają na wspólną przejażdżkę.

07.08.2018 22:27
A A A
Zdjęcie do artykułu Rowerzyści  ze Szczecinka zapraszają na wspólną przejażdżkę.
fot. CryoSpace Bike Adventure

Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek zaprasza na wspólny rajd trasą III Szczecineckiego Maratonu MTB. Zapraszamy wszystkich rowerzystów którzy posiadają rower górski i chcą spróbować swoich sił na trasie prawdziwego maratonu. Trasa, która liczy około 35 kilometrów prowadzi polnymi drogami do miejscowości Dalęcino, następnie wjedziemy na pętle po okolicznych leśnych ścieżkach która dla amatora może być wyzwaniem, ale jadąc spokojnym tempem zapewni  mnóstwo rozrywki i pozytywnych wrażeń.

Osoby które chcą aktywnie spędzić popołudnie podziwiając dzikie okolice Szczecinka zapraszamy w środę, 08.08.2018r., o godzinie 17:00 pod plac koncertowy przy ul. Kołobrzeskiej- miasteczko startowe III Szczecineckiego Maratonu MTB. Tam będzie można dołączyć do jednej z dwóch grup:

Pierwsza grupa – SPORT – pokona trasę w szybkim tempie, dając namiastkę tego, co czeka każdego uczestnika III Szczecineckiego Maratonu MTB, który ma zamiar walczyć o jak najlepsze lokaty. Tu wymagana jest wysoka sprawność fizyczna. Czas potrzebny na pokonanie trasy to około 2 godziny.

Druga grupa – PIKNIK – to wyjazd typowo rekreacyjny. Grupa jadąc spokojnym tempem dostosuje się do poziomu wszystkich uczestników i wspólnie pokona trasę maratonu. Będzie kilka przerw na odpoczynek i rozmowy. Czas potrzebny na przejechanie trasy to około 3 godziny.

Wszystkich prosimy o zabranie napojów (woda, napój izotoniczny) oraz czegoś do zjedzenia (batonik).

Prosimy też o ubranie kasków. Jest to rajd drogami leśnymi gdzie istnieje ryzyko wywrotki.

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

Gorąco zapraszamy. Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności