logo iszczecinek.pl

Polecamy Wilk wpadł we wnyki. Nie udało się go uratować Zbliża się "grypa belferska". Jak sytuacja wygląda w Szczecinku Finansowe problemy przy budowie obwodnicy Szczecinka? GDDKiA wyjaśnia Czy Poczta Polska wyrobi się z paczkami? Kulminacja Jarmarku Bożonarodzeniowego Polecamy

Rowerzyści dzieciom. Zuzia, Julia i Kamil mają nowe rowery!

17.02.2018 11:46
A A A
Zdjęcie do artykułu Rowerzyści dzieciom. Zuzia, Julia i Kamil mają nowe rowery!
fot. Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek

Po raz kolejny rowerzyści ze Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek zorganizowali akcję „Rowery za kalendarze”. Tegoroczna edycja, podobnie jak zeszłoroczna, cieszyła się dużym zainteresowaniem. Fundusze, które udało się uzbierać za sprzedaż rowerowych kalendarzy pozwoliły na obdarowanie dzieci nowiuśkimi rowerami.

-Akcja "Rowery za kalendarze" jest przede wszystkim naszym pomysłem na zaangażowanie dużej społeczności do pomocy. Wiemy, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na rowerową przejażdżkę, a my tą akcją, chcielibyśmy to zmienić. Chcielibyśmy, aby każdy, kto kupi kalendarz był kimś ważnym. Kimś, kto pomógł.

-mówi Paweł Basiak ze Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek

Uroczyste przekazanie jednośladów odbyło się w piątek. Rowery, a także gadżety ufundowane przez organizatorów akcji trafiły do Zuzi, Juli i Kamila ze Świetlicy Środowiskowej oraz Klubu Młodzieżowego Funduszu Tratwa Szczecinek.

-Zuzia, Julia i Kamil do domów wracali z uśmiechami, testując nowo otrzymane rowery. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję - czytamy na stronach klubu.

Akcję wsparły: Sklepy rowerowy "BAS" Szczecinek, Sklep rowerowy części-naprawa Bogdan Biernikowicz, SAPiK, firma Workweb oraz miłośnicy jednośladów.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności