logo iszczecinek.pl

Polecamy Uwaga na uskok na małej obwodnicy Szczecinka. Kolejne auto uszkodzone Kolejne pieniądze dla PKS-u z powiatu Druhowie z jednostki OSP na tropie podpalacza słomy. Podejrzewany jest ich kolega! Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Rok szkolny tuż tuż… Szkoły przygotowują się na przyjęcie uczniów

22.08.2017 09:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Rok szkolny tuż tuż… Szkoły przygotowują się na przyjęcie uczniów
fot. Piotr Rozmus

Wakacje to czas, kiedy szkoły przygotowują się na przyjęcie uczniów.  Nie inaczej jest w placówkach dla których organem prowadzących jest Powiat Szczecinecki. W miniony piętek (18.08) wicestarosta Marek Kotschy odwiedził Zespół Szkół Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej oraz Zespół Szkół Nr 7 w Białym Borze, aby przyjrzeć się trwającym pracom oraz ocenić te, które już znalazły swój finał. Efekty omawiał z dyrektorami placówek,  Edytą Wojnicz oraz  Andrzejem Pastuszkiem. 

W popularnym „Ekonomiku” powoli do końca zbliża się intensywny remont klas i szkolnych korytarzy. Na I i II piętrze przebudowano instalację elektryczną, której łączny koszt wyniósł 218 194 zł.

Uczniowie klas mundurowych z Białego Boru cieszyć się mogą z nowej sali informatycznej wyposażonej w nowoczesne komputery. Ich koszt to 32 803 zł brutto. Odpowiednio wcześniej wyremontowano część szkolnych korytarzy oraz klatki schodowe. Na to zadanie Powiat Szczecinecki przeznaczył 39 629 zł. Nowe oblicze zyskała stołówka mieszcząca się w internacie, w której również przebudowano instalację elektryczną. Koszt tej inwestycji to 60 000 zł.

Wszystkie inwestycje zostały zrealizowane w ramach Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Powiatu Szczecineckiego.

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności