logo iszczecinek.pl

Polecamy Z Holandii do Szczecinka na dwóch kółkach Kolejna firma meblarska rozpocznie działalność w Szczecinku HISTORIA. Mord sowiecki na leśnikach w turowskiej leśniczówce - 23.11.1946 roku [WIDEO] Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Raport Straży Miejskiej: 120 interwencji w tym 50 to wykroczenia drogowe

20.03.2017 09:14
A A A
Zdjęcie do artykułu Raport Straży Miejskiej: 120 interwencji w tym 50 to wykroczenia drogowe
fot. iszczecinek.pl

Przedstawiamy tygodniowy raport szczecineckiej Straży Miejskiej. Raport przygotował Grzegorz Grondys, komendant Straży Miejskiej.

W minionym tygodniu strażnicy podjęli 120 interwencji w stosunku do 90 osób. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 25 zdarzeń, z czego w 21 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy.

Z liczby 120 interwencji najwięcej, bo aż 50 dotyczyło wykroczeń w ruchu drogowym polegających na niestosowaniu się do znaków i sygnałów drogowych lub parkowania w miejscach niedozwolonych. Taka sama tendencja występuje przy zgłoszeniach telefonicznych - najwięcej dotyczy wykroczeń w ruchu drogowym.

W ostatnim tygodniu strażnicy dwukrotnie pomagali w uruchomieniu samochodów. Dnia 13. marca około godziny 21:30 na ul. Szczecińskiej pomoc przy uruchomieniu samochodu osobowego marki Opel oraz 16 marca około godziny 5:35 na ul. Wiśniowej pomoc w uruchomieniu pojazdu osobowego mercedes.

18.03 około godziny 11:15 operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył mężczyznę żebrzącego na ul. Bohaterów Warszawy. Po jego wylegitymowaniu okazało się, że jest on narodowości rumuńskiej. Po pouczeniu nakazano mu opuścić to miejsce.

Do schroniska dla zwierząt przekazano 6 psów, które zostały przekazane strażnikom lub zostały przez nich odłapane.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności