logo iszczecinek.pl

Polecamy Grypa belferska dopadnie SP 7? Więcej kursów i nowe trasy. Komunikacja Miejska wsłuchuje się w głosy mieszkańców Murem za Owsiakiem, Szczecinek dołączył Przejechał rowerem 200 km dla WOŚP Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Rajdowe Dacie będą się ścigać w Szczecinku

12.09.2017 12:52
A A A
Zdjęcie do artykułu Rajdowe Dacie będą się ścigać w Szczecinku
fot. daciadusterelfcup2017.pl

W Szczecinku odbędzie się ostatni rajd z cyklu Dacia Duster Elf Cup w sezonie 2017. Jest to rajd typu cross-country, a biorący w nim udział zawodnicy ścigają się Daciami Duster w wersji cup, czyli fabrycznie zmodyfikowanymi samochodami z homologacją sportową. Rajd w Szczecinku odbędzie się w dniach 22-23 września, w ramach imprezy Baja Pomorze, zorganizowanej przez Automobilklub Rallyland.

Dacia Duster Cup jest częścią Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Co to oznacza? Wyniki każdego rajdu liczą się do klasyfikacji generalnej RPPST. W każdych eliminacjach na zawodników czeka ponad dwieście kilometrów wyścigów po dobrze oznaczonych trasach, w tym długie i szybkie odcinki specjalne. Jak zaznaczają organizatorzy, jest to szalona przygoda połączona z zaciętą rywalizacją. Nad wszystkim czuwa najwybitniejszy polski kierowca rajdowy – Krzysztof Hołowczyc.

Na końcu szczecineckiego rajdu rozstrzygnie się, kto zostanie zwycięzcą pucharu Dacia Duster Elf Cup 2017 i otrzyma nagrodę główną - Dacię Duster. Już dziś zapraszamy do kibicowania.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności