logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Radosław Lubczyk nowym przewodniczącym zachodniopomorskich struktur Nowoczesnej

02.10.2017 08:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Radosław Lubczyk nowym przewodniczącym zachodniopomorskich struktur Nowoczesnej
fot. iszczecinek.pl

Szczecinecki poseł Nowoczesnej Radosław Lubczyk został nowym przewodniczącym zachodniopomorskich struktur tej formacji.

-Chciałbym bardzo podziękować dotychczasowemu przewodniczącemu Piotrowi Misiło za to, że przeprowadził Nowoczesną przez te dwa ostatnie lata - powiedział nowy lider.

Poseł zaraz po wyborze na przewodniczącego zapowiedział, że teraz najważniejszą dla niego sprawą są zbliżające się wybory samorządowe

-Mam nadzieję, że te wybory przybliżą nas w dalszej perspektywie do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych – powiedział dziennikarzom. -Będę oczekiwał od naszych struktur, żeby w każdym mieście powiatowym byli wystawieni prezydenci i burmistrzowie miast. Oczywiście wójtowie również, ale to jest będzie w gestii lokalnych struktur. Natomiast mam nadzieję, że poprowadzimy Nowoczesną w najbliższych wyborach do zwycięstwa i taki jest mój główny cel.

-Jestem zaskoczony w tym sensie, że to jest pierwsza zmiana na stanowisku szefa regionu - powiedział lider Nowoczesnej Ryszard Petru pytany, czy jest zaskoczony wynikiem wyborów.

Radosław Lubczyk jest posłem Nowoczesnej wybranym do Sejmu z okręgu koszalińskiego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności