logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Ptaki i nietoperze - szkolenie

08.11.2018 08:10
A A A
Zdjęcie do artykułu Ptaki i nietoperze - szkolenie
fot. CEEiRJ

Zabudowa pochłania coraz większe tereny. Jest coraz więcej miast, a coraz mniej dzikiej natury. Tym bardziej ważne jest, by chronić te resztki przyrody, które pozostają w miastach. Zwierzęta mające swoje siedliska w budynkach stanowią bardzo ważny element ubogich, miejskich ekosystemów. Co więcej: pełnią w nich pożyteczną dla człowieka rolę, redukując liczbę uciążliwych owadów.

Federacja Zielonych GAJA oraz Starosta Szczecinecki zapraszają wszystkich zainteresowanych na otwarte, nieodpłatne seminarium szkoleniowe „Ptaki i nietoperze - obowiązki w zakresie ochrony siedlisk podczas prac remontowo-budowlanych”.

Szkolenie odbędzie się w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior przy ul. Mickiewicza 2 w Szczecinku, 27.11.2018 (wtorek) w godzinach 10.00-15.00.

Ilość miejsc: 25

 

Zgłoszenia przyjmuje oraz informacji organizacyjnych udziela:

Agnieszka Plich, tel.: 509 824 599, 91 489 42 33 w godzinach 9:30 - 15:30

Więcej o szkoleniu na stronie www.gajanet.pl

Impreza została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności