logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Przyślij do nas walentynkowe życzenia, a my nagrodzimy Cię wieczorem z „Ciemniejszą stroną Greya”

02.02.2017 21:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Przyślij do nas walentynkowe życzenia, a my nagrodzimy Cię wieczorem z „Ciemniejszą stroną Greya”

Już niedługo do kin wejdzie druga część ekranizacji światowego bestsellera E.L. James „Ciemniejsza strona Greya”. Pierwsza część serii, która zagościła na ekranach kin w lutym 2015 roku stała się światowym przebojem zarabiając ponad 560 milionów dolarów. Kolejna ekranizacja historii Christiana i Anastazji ukaże nam ciemniejsze oblicze głównych bohaterów, i jak w poprzedniej części wiele problemów, które napotykają na swojej drodze zakochani.

„Ciemniejsza strona Greya” to idealna pozycja na walentynkowy wypad do kina, w związku z tym mamy dla Was podwójną walentynkową wejściówkę. Na kolejną część historii o Christianie Grey do kina mogą iść mąż i żona, chłopak z dziewczyną, narzeczeni, ale także para przyjaciółek.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy na maila [email protected] wysłać walentynkowe życzenia w wybranej przez Was formie (film, zdjęcie, grafika, tekst, wierszyk, wiersz, opowieści). Nadesłane życzenia opublikujemy na portalu 14 lutego. Wśród nadesłanych życzeń wybierzemy jedną osobę, do której trafi wejściówka na „Ciemniejszą stronę Greya”. Konkurs trwa do 13 lutego do godziny 12:00.

UWAGA: Przesyłając materiał podajcie (do wiadomości redakcji) imię i nazwisko, nr telefonu. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności