logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Przyczynę śmierci noworodka poznamy za dwa tygodnie

20.10.2017 12:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Przyczynę śmierci noworodka poznamy za dwa tygodnie
fot. iszczecinek.pl

Sekcja zwłok noworodka, który miał zostać wyrzucony przez okno z I piętra przy ul. Armii Krajowej, nie przyniosła jednoznacznej odpowiedzi, jaki był powód śmierci dziecka. Trzeba wykonać dodatkowe badania.

Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Koszalinie, lekarz, który przeprowadzał sekcję stwierdził, że nie może wydać jednoznacznej opinii, co było przyczyną śmierci chłopca. Aby wydać opinię wykonane będą dodatkowe badania próbek pobranych z jego organizmu. Wyniki poznamy najwcześniej za dwa tygodnie.

Przypomnijmy. Noworodek zmarł kilka dni temu w szpitalu w Koszalinie. Trafił tam po tym, jak chłopca znaleziono lezącego na ziemi przy jednym ze śmietników. Według ustaleń śledczych, 24-letnia matka urodziła chłopca w domu, a następnie miała go wyrzucić przez okno. Matka przebywa w areszcie. Postawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie. W areszcie jest też mężczyzna, który był w mieszkaniu. Zatrzymano go za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności